KSIĄŻKI

 • krążek ładu

  krążek ładu

 • 3

  3

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 3

  3

 • 3

  3

 • 5

  5

 • 8

  8

 • 20

  20

 

KSIĄŻKI


Zapraszam do zapoznania się z książkami. Każda jest zwięzłym opracowaniem dostarczającym pilnym osobom zajęcia na wiele tygodni. Całość stanowi dosyć spójną regułę i jak zakładam pomaga ona wykluć się już za życia z okowów ściskającej tkaniny świata mniemań. Pisane były na bazie wieloletnich prób oddziaływania na przyczynową warstwę świata w oparciu o odczucia i przemyślenia rozbieżne, ale dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze nawiązujące do rodzimych wierzeń. W pewnym okresie ów dziwny zbieg stał się oczywistością. Równanie zostało rozwiązane poprzez wgląd do poprzednich wcieleń. Tutaj nie będziemy roztrząsać, czy istnieją one w istocie, czy też są tylko rozwiązaniem wewnętrznych sprzeczności. Tak czy inaczej opowiadają one o skrzyżowaniu, w którym tkwimy i miejscach, z których możemy podążać w jaką bądź stronę.

Opinie o książkach znajdują się tu.

Biełwica — starożytne Runy Polskie dla każdego — w rozwoju osobistym

30 zł – kliknij aby zamówić

Jest taka chwila w życiu człowieka, w której potrzebuje on opracować swój wewnętrzny język — sposób porozumiewania się z własną podświadomością. Właśnie po to wieki temu nasi starożytni opracowali tę łatwą, szybką i przyjemną runicę. Jest to zwięzłe, pisane dla moich bratanków opracowanie nastawione na użyteczność. Opis CZCIonki i rozrysowanie sił w niej działających: Jak to działa? Dlaczego to działa? Krótka przepychanka z historykami głównego nurtu, możliwości zastosowania w potocznych i bardziej wyszukanych sprawach, i zapisana runami karta kątynnego kręgu dla tych co wiedzą już do czego mógłby być on użyteczny. 

 

Biełwica — obrazowanie

20 zł – kliknij aby zamówić

Biełwica jest dla wsztstkich. Prosta, łatwa i przyjemna, świątynna runica sarmacka. Książeczka zawiera podstawy wniknięcia w twórczą moc słowa. Napisana, gdy zrozumiałem, że glęgolica jest pismem zbyt złożonym dla osób zajmujących się obrazowaniem od czasu do czasu. Rozpisana na dwa stopnie: ucznia i żaka. Stopień ucznia to możliwie szybkie sposoby użycia, stopień żaka ukazuje ścieżki poszukiwań tym, którzy czas mają za nic.

 

Obrzęd dziadów - jak wykonać go skutecznie?

30zł – kliknij aby zamówić

Miarą skuteczności obrzędu dziadów jest przywołanie i rozmowa z duchami przodków w taki sposób by było to spotkanie bezpieczne, pouczające, a wręcz uzdrawiające.

Dlaczego wielu poprzestaje na samym oświadczeniu, że oto wzywamy duchy przodków? Powodem są braki w umiejętności. Jako, że jest to dziś umiejętność zupełnie wyjątkowa, a bliższe nam obszary zaświatu coraz bardziej zanieczyszczone – sam poczułem się wywołany aby wyłożyć istotę i stosowne sposoby przywołań.

Powstaje pytanie skąd ja to potrafię? A ćwiczyłem! A zanim byłem do tego zdolny, potrzebowałem szeregu innych umiejętności, których zdobycie kosztowało dziesiątki tysięcy godzin trudu i pozwoliło nazwać siebie wieszczem.

Zadziwiające, że wielu uzdrowicieli stosuje tzw. ustawienia hellingerowskie wywodzące się od Zulusów, gdy nasze rodzime sposoby odeszły w zapomnienie. Czyżby? Niniejsza zwięzła książeczka przybliża to zagadnienie. Na co zwróciła moją uwagę tuż po obrzędzie Daria Krawczyk-Borys. Dziękuję.

 

Glęgolica — obrazowanie albo pojęcie o wyobrażeniu tudzież pismo głębokiego wnętrza

30zł – kliknij aby zamówić

Głagolica jest jednym z najbardziej doskonałych pism tajemnych. Odkrywa swe ukryte znaczenia całymi latami. Niewielu wie, że słowo 'ględzenie' pochodzi od władających nią wieszczów. Podobnie jak czeskie słowo hlahol, które dziś oznacza majaczenie, czy bredzenie, a głagolica po czesku to hlaholica. Uznając, że zapis jest wtórny wobec mowy, w książce przedstawiona jest współczesna glęgolica polska, a więc głagolica przystosowana do języka, którym posługujemy się współcześnie. Tajemnica glęgolicy polega na mocy, którą można dzięki niej pobudzić. Książka to wprowadzenie dla początkujących, ale i godnych poszukiwaczy, a zarazem rozbudowany poradnik dla tych wyjątkowych duchów, które gotowe są do wyższych wtajemniczeń.

 

Nadaj herb Swojemu Rodowi

30 zł – kliknij aby zamówić

Herb — święty znak spajający rodzinę (z bukwicy: hier — dar boży). W ostatniej swej odsłonie nadawany był przez pana jego słudze i wasalowi, ale znacznie lepiej gdy wypracowany jest przez sam ród. Książka zawiera sposoby tworzenia herbu i przy jego pomocy pozyskania wsparcia ducha rodowego — jakoby anioła strażnika całego Rodu, w myśl dawnej przesłanki, że zbawienie nie urzeczywistnia się na poziomie osobistym, lecz na poziomie wspólnotowym.

 

Tarot Słowiański

50 zł – kliknij aby zamówić

Praca polegała na przyporządkowaniu rodzimych wierzeń do narzędzia jakim jest tarot. Przy okazji wynikło kilka niezwykłych, liczbowych i przestrzennych ciekawostek opowiadających o tarocie więcej niż powszechnie wiadomo. A to za sprawą trójwymiarowego rozkładu. Rozkładu, który daje pełny obraz człowieka, któremu wróżymy. Z tego powodu tarot ten nosi nazwę świadomoskopu. Bowiem wędrując po wsiach i po drogach zbudowałem prawdziwy świadomoskop. A był to wyjątkowy wynalazek w krainach rozrzedzonej miłości. W odróżnieniu od późniejszych, odchwaszczonych z obczyzny książek, ta pisana jest akademickim językiem, kiedy to ulegałem jeszcze mamidłom, że w rodzimym języku nie sposób wyrazić dokładnie zakreślonej myśli. Pomijając jednak te zaślepienia, którym na ogół wszyscy obecnie ulegamy, uznając podświadomie niższość rodzimej mowy, która jak się okazuje jest niemal najbardziej złożona na świecie — Tarot Słowiański pozostaje jednym z najostrzejszych narzędzi do rozpoznania chwili obecnej. Książka zawiera również grę. Bowiem poprzez grę łatwiej można poznać istniejące w układzie zależności.

 

Kruki Urojenia

80 zł – kliknij aby zamówić

Pierwsza gra fabularna (rpg) polskiego autora wydana w książce. Akcja gry dzieje się we wczesnym średniowieczu. Pisana na podstawie mitologii słowiańskiej. Ba! Wykraczająca poza to wszystko co w 95-tym roku w Polsce w głównym nurcie zdawało się mieć z nami cokolwiek wspólnego. Kruki Urojenia to przeliczenie najpospolitszych wierzeń i oddziaływań na istotne ładunki, z którymi obcujemy. Dopiero ładne 20 lat później stało się dla mnie oczywiste, że trójpodził Huny i Trygława to w istocie te same zależności. Zbieżności jest znacznie więcej. Najważniejsze, że jest to jedna z dwóch prac pozwalająca się stosunkowo dokładnie wcielić w zaraniu polskości. Nawet jeśli to tylko papierowa gra w odgrywanie ról. Wyobraź sobie, że jesteś tarczownikiem sprzed tysiąca lat, a Twoje ...właśnie się ... . Co robisz?

 

K.sięga wieszczów

200 zł – kliknij aby zamówić

Jest to księga wywołań. Spis, przyporządkowania i pieczęcie bytów składających się na ostateczną esencję trygława przedstawioną w Księdze Welesa. Bądź jak byśmy powiedzieli w sposób zrozumiały dziś — są to sposoby osiągania siedemdziesięciu dwóch stanów umysłu. 

Przedruk rękopisu biełwicą – runami świątynnymi i współczesną glęgolicą polską. 

Jako, że księga przeznaczona jest dla tej garstki, która rzeczywiście zdolna jest do wielkiego trudu i poświęceń niezbędnych, aby ukończyć szkolenie, które zwykle trwa dłużej niż rok, i aby pozostałym nawet głowy nie zawracać — cenność jest taka jaka jest. I niższa nie będzie. 

K.sięga wieszczów jest umysłową rozrywką pozwalającą w wolnej chwili ubogacić się wewnętrznie, napędzić wewnętrzny kołowrót i poczekać na trzepoty zdarzeń. Przy okazji to rodzaj horoskopu urodzeniowego i kolędarza opisującego skłonności sił niewidzialnych i ich wpływy na tych ścieżkach przeznaczenia, po których kroczą wieszcze. A w pewnym stopniu nawet tam, gdzie w kółko się kręcą próżni głupcy.

To jedno z najbardziej rzeczowych, wszechstronnych i spójnych zestawień wysokich zaklęć słowiańskich od czasów spalenia Arkony.
Jeśli za zgromadzone krążki ładu wybierzesz tę właśnie książkę, i zapoznasz się z nią, otrzymasz również godzinną poradę przez skype.

Więcej o K.siędze Wieszczów.Koszt przesyłki:

Polska - 7 zł

Unia Europejska, Ameryka, Australia i Azja – 25 zł

Kraje Słowiańskie i Węgry – 21zł

Kazahstan – 16zł

Script logo
Design marcinkaczmar.pl