Opinie o książkach

  • taka sytuacja: mieć trzech miłośników na krzyż, a każdemu wydaje się, że bierze udział w tak wyjątkowej przygodzie, że chociaż ich własna tożsamość musi zostać tajemnicą :)

    taka sytuacja: mieć trzech miłośników na krzyż, a każdemu wydaje się, że bierze udział w tak wyjątkowej przygodzie, że chociaż ich własna tożsamość musi zostać tajemnicą :)

O GLĘGOLICY:

Przeczytałem w jedną noc.

Mariusz N.

 

Przeczytałem ją już 3 razy.

Maciej L.

 

Właśnie skończyłam czytać Twoją Glęgolicę ...no cóż. .. szacunek..czapki z głów... świetny masz język pisania jestem pod ogromnym wrażeniem.

Magdalena

 


O DZIADACH

Byłam na ustawieniach hellingerowskich. Wywodzą się od Zulusów, a przecież my też mieliśmy nasze sposoby. Czytałam przez całą drogę.

Daria Krawczyk-Borys. 

 

Obcowania żywych z umarłymi przewodnikiem wyżej wymienionym zapoznałem się, mimo niewielkiej objętości tekstu, jest to w mym odbiorze kompletne i dobrze napisane narzędzie, zwarte acz treściwe, żywię szczególnie głęboki ukłon za uwzględnienie w obrzędzie elementów glęgolicy, do której sam często wracam - gratuluję udanej pracy. 

Dave S. 

 

W Twoim "Obrzędzie Dziadów" znalazłem najskuteczniejszy sposób na (przepraszam za wyrazenie) osiągnięcie OBE . A wiele juz sie nad tym namęczyłem. 

Może dlatego że w szczytnej intencji...

Mateusz B.

 

 

O BIEŁWICY 

Polecam knige Biełwica (oraz wiele innych) autora i wielkiego Wołcha Jacka Greczyszyna

Wiedźmir


Bardzo dobra książka. Dziennik snów spisuję Biełwicą.

Mateusz

 

OGÓLNIE 

Proszę odłożyć dla mnie Księgę Wieszczów i Dziady, inne sprawy poczekają :) po prostu czuję, że powinienem je mieć a co jak co, na Twoich tytułach nigdy się nie zawiodłem..

Artour A.

 

 

 

Script logo
Design marcinkaczmar.pl