Porady

Szybka wróżba

Póki co warto samemu zaglądnąć w głąb naw. Służą do tego układy znaków wspólnie składające się na mniej lub bardziej zwięzły obraz świata. Runy można sobie wydrukować w postaci kart. Wbrew tym, co straszą diabłem każdego, kto wystawi nos kawałek za stado, bo inaczej pozostaje mu już tylko się modlić; wbrew tym, którzy wszędzie węszą gusła i zabobon, bo często sami zatrważająco guzik potrafią — podświadomość wychwytuje z otoczenia bardzo wiele, potrafi również dokładnie użyć mięśni. 

Te wirujące, pradawne runy służą do wróżenia, a więc pozyskania wglądu swej prawej półkuli mózgu. Podświadomość niekiedy musi się nauczyć posługiwać tym sposobem rozmowy, ale zwykle nie pozostawia wątpliwości jak należy postąpić. Oczywiście umysł może przeszkadzać w przedsięwzięciu, bronić się rękami i nogami, ale jak już spyta o źródła, czy jakieś potwierdzenia, to niechybnie trzeba mu powiedzieć to samo, co każdemu innemu pyszałkowi "zamknij mordę, polej i rozdawaj karty!"

1. SKUP SIĘ: Chcesz to możesz zapalić świecę. Niech będzie dla Ciebie jasne, że to co właśnie czynisz nie jest powszednim zajęciem. To niezwykłe narzędzie opracowali dawni mistrzowie. Okaż im szacunek: zamknij oczy i skup się.

2. ZADAJ PYTANIE: Każdy ma jakieś strapienia, czy marzenia. Należy spytać co zrobić w tych okolicznościach, aby osiągnąć to czy tamto? 

3. ZATRZYMAJ KOŁO: Nie jest to takie proste, choć znakomicie działa na facebooku. Wystarczy wkleić poniższy link na swoją oś czasu:
http://siwyjar.pl/zdrawo/wrozba_bielwica_runy_slowianskie.gif

Można również wcisnąć na klawiaturze Print Screen i wkleić wynik w jakimś programie graficznym.

4. PRZYSWÓJ ODPOWIEDŹ: Najprostrze odpowiedzi powiedzą Ci co robić, uzyskasz je w trybie rozkazującym. Głębsze poznasz wnikając w istotę polskich runów biełwicy.

Miłej zabawy!


USŁUGI:

 

Script logo
Design marcinkaczmar.pl