Zarejestrować Zaloguj Się Moje konto Checkout Wyloguj

Do 70% taniej odzieży sprzedaży on-line dla kobiet
Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 150
Dom >  Privacy Notice

Privacy Notice

Cele leczenia
Usługi www.siwyjar.pl poprzez rejestrację obiektywnych danych gromadzone są: świadczenia usług, informacji i / lub wysłać usług związanych z komunikacją; zgodne ze wszystkimi zgodności księgowych i podatkowych. Gdy użytkownik wyraził zgodę na: dostarczanie informacji i / lub oferowanych www.siwyjar.pl sprawdzić jakość usług, a także oferuje usługi usługi. Wysyłanie wiadomości i produktów oraz związanych z nimi programów w tym samym czasie, informacje dostarczone przez reklamy stron trzecich; reagować na potrzeby rynku i statystyk, marketingu i preferencji produktowych.

Opcjonalnie charakter gromadzenia danych
Dane osobowe są podzielone na dwie kategorie: obowiązkowych i opcjonalnych, jak instrukcjami procesu rejestracji. Siła uzyskanie otrzymanych danych, a przetwarzanie wyżej wymieniony przedmiot ścisły funkcji serwisu. Jeśli odmówić udostępnienia takich danych, albo odmówić zgody na leczenie, które sprawia, że ​​niemożliwe do wykorzystania przez www.siwyjar.pl services. Inne dane www.siwyjar.pl dostępne. Aby upewnić się, że informacje są rzetelne i aktualne lub pokrewny, niekompletne, proszę dać nam znać.

Osoby zainteresowane mogą otrzymać
Dla organizacyjny i funkcjonalny tylko, zamówiliśmy niektóre z liderów w zakresie przetwarzania danych osobowych użytkowników wewnętrznych max-ceramika. Personel jest dobrze wyszkolony bezpieczeństwa i ochrony danych, zakaz, komunikacja lub ujawnianie danych osobowych, w szczególności nie jest wymagana do gry głównej serwisu. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim, z przyczyn prawnych lub nie, bez wyraźnej zgody, przedmiot licencji, chyba że jest ona zgodna z zawarcia umowy: osoby odpowiedzialne za realizację działań, dostawa i www.siwyjar.pl zakupu, płatności i wyciągi bankowe, w tym prawo elektronicznie odpowiedź formalne wymogi prawne w ramach zarządzania tymi instytucjami do odpowiednich władz, na przykład policji lub organu sądowego usługodawców, rachunkowości, księgowości i rozliczeń podatkowych. Dla www.siwyjar.pl dla tych ludzi, mamy zgodę.

klienta
O danych osobowych, zgodnie z metodą leczenia. Kod przetwarzania 7 danych osobowych (dostęp do danych osobowych i innych praw z prawej), trzeba zrozumieć kształt wyjścia, jeśli nie masz żadnych danych osobowych, nawet jeśli prawa te nie zostały jeszcze zapisane, a komunikacja. Musisz uzyskać prawo: pochodzenie danych osobowych; cele i metody leczenia; mogą być przenoszone lub właściciel jest odpowiedzialny za zarządzanie w kategorii narzędzi elektronicznych do obiektów w zarządzaniu lub wniosków osobą i przypadkach, gdy dane do identyfikacji logiki, aby zrozumieć ich wyznaczone obszary w kraju, zarządców lub agentów.

Musisz być zaktualizowane, poprawione zintegrowanych danych usunie przekształcony w formie niezgodnego z prawem przetwarzania danych anonimowych lub uniknąć, w tym retencji danych jest potrzebna, dwa punkty za sobą kolejne dane sterujące zbieranie lub przekształcenie uwierzytelniania człowieka również zostać przekazana że transmisja danych lub rozpowszechniania, chyba że wymóg ten jest możliwy do wykorzystania zasobów i ochrony praw w proporcjonalny sposób. Masz prawo do wyrażenia sprzeciwu w całości lub w części, podstawę prawną do przetwarzania danych osobowych, które są istotne dla celów przetwarzania celu wysyłania materiałów reklamowych lub sprzedaży bezpośredniej lub badania rynku, komunikacji, osobistych lub biznesowych .

Back
www.siwyjar.pl © Copyright . Nowy Płaszcze ,Top Spodnie Zniżka Hurt, Marki Kobieta Odzież Online