Zarejestrować Zaloguj Się Moje konto Checkout Wyloguj

Do 70% taniej odzieży sprzedaży on-line dla kobiet
Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 150
Dom >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Czy mogę mieć to dostarczone do miejsca, gdzie pracuję, czy gdzie indziej?

Oczywiście, że tak. Przy zamawianiu wystarczy zwrócić się do adresu dostawy. Musimy również swój adres rozliczeniowy do przetwarzania płatności. Pamiętaj, że twoim obowiązkiem jest upewnić się, że adres dostawy jest chęć i umiejętność odbioru produktu (S), w szczególności, ma pewną markę statku kosmicznego. Proszę zwrócić uwagę na następujące:

Nie przyjmujemy dostawy lub poczty Airport - Box lub dokonać dostawy zamówienia zostaną anulowane i pełny zwrot, pod warunkiem, że produkt (y) dla wszystkich odwołanych kontroli.

Zamówienia mogą być wysyłane do firm przewozowych, hotele, hotele dla rodzin, które są posiadanie nazwy w celu ustalenia, przechowywanie i przemieszczanie biznesu. Jednak nie oferują zwrotu sisterlywedding.co.uk po przyjęciu dostawy towarów uszkodzonych w nazwie jednej z tych pozycji.

Zwroty i wymiana

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, nie można umieścić w oryginalnym stanie iw oryginalnym opakowaniu w ciągu 28 dni od otrzymania zgłoszenia, zwrócimy pełną cenę produktu

Jeśli produkt nie jest winny lub otrzymane w ich oryginalne i nienoszonym w ciągu 28 dni od otrzymania oryginalnego opakowania, aby wrócić, nie możemy zaoferować możliwość zwrotu lub wymiany.

Nie możemy zaakceptować uszkodzone lub utracone w tranzycie, roszczenia i zobowiązania. Ostrzeżenie produkt w opakowaniu, aby uniknąć obrażeń, listem poleconym lub kurierem do zwrotu towaru. Dowód wysłania nie zostanie zaakceptowany jako dowód dostawy. Koszt odesłania towaru ponosi użytkownik. Po powrocie do anulowania towary w koszty emisji przyniosły ci.

Należy starannie wybrać rozmiar ...

Wymieniamy buty nie są koszty mniejszego rozmiaru, prawidłowe opłaty pocztowe. Najpierw trzeba wysłać do nas zwrócić lub wymienić towar i informują prawo. To uznania Spółki sisterlywedding.co.uk kopii koszt zwrotu w ramach tej polityki, która mogłaby przyciągnąć podatek w wysokości 20%. Można spodziewać się zwrotu pieniędzy za zakup oryginalnej postaci, w terminie 30 dni od dnia otrzymania zwrotu lub siedem dni zawiadomienia o odwołaniu. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie zostaną zwrócone (1) pakiety niedostarczone (włączając spedytorów nie mogą znaleźć klientów, w wyniku decyzji będą zwracane do nadawcy lub porzucone), (2) został odrzucony, lub (3) usunąć "kolejność dostarczania towarów przewożonych po. Wszystkie doręczony lub odmówiono zamówienia będą traktowane jako powrót, że zwracany przedmiot, stosując tę ​​samą strategię.

Jeśli masz uszkodzony, wadliwy lub niewłaściwy element, zwrócimy koszty przesyłki. Dołożymy wszelkich starań, aby szybko i przy minimalnym niedogodności można go naprawić. Będziemy szczęśliwi, aby powrócić w ciągu 30 dni od daty wysyłki i tym samym projekcie. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, to wartość szkody, towary wadliwe lub źle zostaną spłacone w całości, w tym koszty wysyłki. W ciągu 60 dni po awarii opracować produkt, prosimy o kontakt

Back
www.siwyjar.pl © Copyright . Nowy Płaszcze ,Top Spodnie Zniżka Hurt, Marki Kobieta Odzież Online